DAN VRTIĆA – DV “LIŠNJAK”

25. travnja 2022. | Aktivnosti, Kutak za roditelje, Novosti

DAN VRTIĆA “LIŠNJAK”

U petak, 22.04.2022. Dječji vrtić “Lišnjak” obilježio je svoj Dan vrtića. Iako nam je kišovito vrijeme poremetilo planove u jutarnjim satima (pa su sportsko-zabavne aktivnosti djece odgođene), u popodnevnim satima, planirani program i druženje s roditeljima uspješno je realizirano!

Za početak, roditelji i svi ostali posjetioci mogli su uživati u nastupima djece iz skupina “Bubamarci” i “Pčelice”. Bila su tu prisutna i djeca iz jasličke skupine “Medvjedići” koji, iako nisu nastupali na pozornici, su svojim prisustvom obogatili program. Nakon nastupa, druženje odraslih i djece nastavilo se kroz pet kreativno-stvaralačkih radionica te sportsko-natjecateljske igre, kao što su potezanje konopa, skakanje u vrećama, utrka sa karijolama, utrka nošenja loptica u žlici i gađanje limenki. Osim toga, mogla se razgledati mala izložba dječjih radova, fotografirati se u specijalnom okviru te oslikavati lica. Kao šećer na kraju, osim fine zakuske i šećerne vate za sve prisutne, priču je zaokružio nastup mađioničara Stefana koji je svojom magijom razveselio i izmamio osmjehe na lica i djece i odraslih!